KEKİK ÇAYI ŞİFASI


KEKİK ÇAYI ŞİFASI

Kekik çayı 66 Yaşında ve Bu Yaşına Kadar Hiç Doktora Gitmedi! Nasıl mı? İşte haftada 3 kez içtiği o çay..
İlaçların çoğunun korkunç yan etkileri vardır, bu nedenle artık doğal ilaçları kullanmaya başvuruyoruz. Bugün size sağlığınızı büyük ölçüde artırabilecek muhteşem bir bitki çayı (kekik çayı) göstereceğiz.
Doğa, her hastalık için birçok ilacı barındırır. Bitkiler, sağlığımızı iyileştirecek ve tüm hastalıkları tedavi edebilecek gerekli vitamin ve mineralleri içerir. Ancak sadece hasta olduğumuzda değil aynı zamanda hasta olmadan önce de koruyucu olarak bu doğal ilaçları kullanmalıyız.
Bristol şehrinde yaşayan bu kadın haftada 3 kez içtiği kekik çayının mucizelerin anlattı. 66 yaşına kadar hiç doktora gitmediğini, bunu kullandığı doğal bitkisel tedavi yöntemlerine borçlu olduğunu aktardı.
SAĞLIĞINIZI KORUYACAK KEKİK ÇAYI
İÇİNDEKİLER
1 çorba kaşığı toz haline getirilmiş kekik veya taze kekik yaprakları
3 çay bardağı doğal mineralli içme suyu
KEKİK ÇAYININ HAZIRLANIŞI: Suyu bir tencereye koyun ve kaynayıncaya kadar pişirin. Kaynadıktan sonra ocaktan alın. Sonra, kekikleri üzerine ekleyerek 10 dakika demlenmesini bekleyin. Soğuduktan sonra, sağlığınızı artırmak ve sayısız hastalık ve rahatsızlığı önlemek için haftada 3 kez biraz da bal ekleyerek 1 fincan kekik çayı için. Bir hastalığı tedavi etmek için kullanacaksanız, günde 2 defa ve haftada 3 kez almanızı öneririz.
KEKİK ÇAYININ BAŞLICA FAYDALARI


kekik çayı

organikbilgiler.net

Antioksidan özelliklere sahiptir;
Yaşlanma sürecini yavaşlatır;
Kemikleri güçlendirir;
Anti-inflamatuar özelliklere sahiptir;
Cildi sağlıklı tutar;
Soğuk algınlığına karşı korur;
Sindirimi iyileştirir;
Sindirim problemlerini giderir;
Dolaşımı düzenler.
Gördüğünüz gibi kekik çayı, tüketebileceğiniz en sağlıklı içeceklerden biridir. Düzenli olarak içtiğiniz zaman, vücudunuz size adete teşekkür edecektir. Okuduğunuz için teşekkürler ve paylaşmayı unutmayın!

    1. elif 25 Ekim 2017
    2. resul 17 Kasım 2017
    3. Ayşe 5 Mart 2018

    Yorum Ekleyin